Jurajskie Szlaki

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe wydarzenie organizowane na Zamku Ogrodzienieckim w dniach 29-30 lipca! Na miejscu będzie można podziwiać fascynujące inscenizacje bitew z czasów II Wojny Światowej, autentycznie aranżowane obozowiska oraz dioramy przedstawiające życie żołnierzy w tamtych czasach. Dodatkowo, zaplanowano wystawy prezentujące pojazdy historyczne, broń oraz sprzęt wojskowy z tego okresu.

Scenariusz przewiduje pełną realizację inscenizacji na terenie malowniczego Zamku w Ogrodzieńcu. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnią wykonawcy z epoki, co pozwoli uczestnikom wcielić się w atmosferę tamtych czasów i poznać szczegóły sposobu walki oraz umundurowania żołnierzy biorących udział w historycznych bitwach.

To jednak nie wszystko! Oprócz widowiska głównego, czeka na Was także wiele atrakcji. Na terenie imprezy plenerowej zobaczycie otwarte dioramy przedstawiające wojska różnych formacji, które uczestniczyły w działaniach wojennych tamtego okresu. Będziecie mieli okazję przyjrzeć się życiu w obozach, dokładnie przyjrzyjcie się uzbrojeniu, wyposażeniu, pojazdom i poznać codzienne realia frontu wojennego.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest idealnym miejscem na spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Dla najmłodszych będzie to niezwykła lekcja historii, która na długo pozostanie w ich pamięci. Dla wszystkich pozostałych uczestnictwo w tym historycznym widowisku będzie fascynującym doświadczeniem i okazją do zgłębienia przeszłości.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by ożywić historię i przeżyć unikalną podróż w czasie. Zapraszamy Was serdecznie na Zamek Ogrodzieniecki w dniach 29-30 lipca!

Szczegóły na plakacie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *